Rockstar Games definitywnie zaskoczył swoich fanów. Do GTA Online zawitała patriotyczna zawartość Dnia Niepodległości. Na wyprzedaży znajdziecie niemal wszystkie nieruchomości oprócz siedzib klubów motocyklowych i klubów nocnych. Oprócz tego promocjami zostały objęte popularne wśród graczy GTA pojazdy. A jest ich naprawdę dużo. Znajdziecie wśród nich wyścigowe super samochody, klasyki, auta opancerzone, jetpack i Oppressora Mk2. Na uwagę zasługuje także duża liczba samolotów, których cena została obniżona o 50% – bojowy Molotok, Bombushka, Tula, a także przeznaczone dla lubiących się w luksusie – złoty Luxor Deluxe i złoty Swift Deluxe.

Zniżki 50% otrzymacie na:
Deveste Eight (897,500 $)
ETR1 (997,500 $)
Gauntlet Hellfire ($372,500 $)
Luxor (812,500 $)
Luxor Deluxe (5,000,000 $)
Swift (750,000 $)
Swift Flying Bravo (800,000 $)
Swift Deluxe (2,575,000 $)
Monstertruck Liberator (371,007 $)
Patriotyczny motocykl Sovereign (60,000 $)
Jetpack Thruster (1,828,750 - 1,375,000 $)
Transporter BWP (1,162,500 $)
Oppressor Mk2 (1,945,125 - 1,462,500 $)
Tula (2,586,850 - 1,945,000 $)
Bombushka (2,959,250 - 2,225,000 $)
V-65 Molotok (2,394,000 - $1,800,000 $)

Nieruchomości 70% taniej

Takiej promocji w GTA Online jeszcze nie widzieliście. Ostatnie zniżki wypadają słabo przy tych, które czekają na Was w GTA. Większość nieruchomości kupicie z naprawdę dużą, siedemdziesięcio-procentową zniżką. Obejmuje ona bazy, bunkry, hangary. Zniżka 60% czeka na Was przy zakupie Avengera wraz z renowacjami. O połowę taniej kupicie także salony gier i jachty z ulepszeniami. Z premiami jest natomiast trochę gorzej. Podwójne GTA$ i RP dostaniecie na tryby adwersarza z bunkra i bazy. Mimo to, warto wykorzystać okazję, bo takiej jak ta przez długi czas drugi raz może nie być.

Okropna próba czasowa w GTA Online

Rockstar Games udostępnił także graczom dwie nowe próby czasowe GTA Online. Pierwszą z nich rozpoczniecie na szczycie góry Mount Chilliad. Przygotujcie się jednak na wiele straconych nerwów i czasu. Trudno dostępne miejsce, wiele skał i przeszkód, duża prędkość to jedne z wielu problemów, które będą wam towarzyszyć w tym niezwykle wymagającym wyzwaniu. Ostrzegamy Was jednak, że pokonywanie tej trasy motocyklem narazić was może na stratę czasu, bowiem jeśli uderzycie w coś i spadniecie z motocykla możecie się zabić. W takim przypadku opcja odrodzenia się na miejscu startu jest niemożliwa. Druga próba to próba RC Bandito. Start tej próby znajdziecie w okolicy plaży Vespucci w Los Santos. Na szczęście będzie ona w porównaniu do następnej zdecydowanie łatwiejsza.

Postacie GTA Online i mobilne centrum operacyjne

Patriotyczny tydzień w GTA Online

Już niedługo Amerykanie obchodzić będą Dzień Niepodległości Stanów Zjednoczonych. Jako gra amerykańskiego dewelopera, Grand Theft Auto Online umożliwia w tym tygodniu zakup wielu patriotycznych dodatków – ubrań, masek, malowań, kamuflaży, fryzur, a nawet dymu spod opon. Wszystko to w biało, czerwono, niebieskich barwach. Więc jeśli macie ochotę uczcić ten pełen dumy dla Amerykanów dzień grając w GTA Online, to zaopatrzcie się w dodaną przez Rockstar zawartość. W sklepach z bronią czeka na Was jak co roku – muszkiet i wyrzutnia fajerwerków, a na podium kasyna – motocykl Sovereign. Uwaga, promocja jest ograniczona czasowo, więc musicie śpieszyć się z zakupem.

„Wojna Handlowa” z nagrodami

Wiadomo także, że jeśli Ameryka, to także wszelkiego rodzaju festyny, wydarzenia sportowe, pełne stadiony i dużo piwa. Zagrajcie w wydarzenie trybu swobodnego – Wojnę Handlową (dostarczenie ładunku), a jeśli wygracie czeka na was jedna z nagród: koszulka Statua Szczęścia, kapelusz do piwa Pisswasser, kapelusz do piwa Benedict, patriotyczny kapelusz do piwa, oraz kapelusz do piwa Supa Wet.

Rockstar szykuje się do premiery DLC?

Tak ogromne zniżki, i to w okresie wakacyjnym mogą oznaczać tylko jedno. Rockstar ma w planach wydanie dużej, corocznej aktualizacji do trybu Online. Ostatnie duże DLC zobaczyliśmy w grudniu 2019 roku, czyli ponad 7 miesięcy temu. Przez ten czas gracze nazbierali na swoich kontach w grze ogrom pieniędzy. W takim przypadku nie będą oni skłonni zakupić kart doładowujących Shark Cards. Jednym z rozwiązań Rockstara jest obniżenie cen, wyprzedaż na zawartość dostępną w grze i oczekiwanie na to, że gracze zachęceni promocją zakupią niepotrzebne im rzeczy. Następnie zostaną oni z pustymi portfelami, a gdy Rockstar wzbogaci grę o nowe DLC rozwiązania będą oni szukać w zakupie wspomnianych już kart Shark. Pozostaje nam tylko oczekiwać w najbliższych tygodniach na więcej informacji odnośnie DLC.

Poprzedni wpis
Salony gier za pół ceny i bonusowe wyścigi kaskaderskie

Dodaj komentarz

Menu