Podwójne i potrójne premie

Jeśli cierpicie na brak humoru to zapewne Rockstar Games wam go poprawi wydanymi dzisiaj cotygodniowymi premiami w GTA Online trwającymi do 1 lipca. Zapewne rozweseli was fakt podwójnych bonusów RP na zbieranie i sprzedaż Ładunków specjalnych (paczek) oraz podwojone utargi dzienne w sejfie Klubu nocnego. Nie mniej jednak godne uwagi są premiowane Wojny handlowe, za wygranie których będzie można zgarnąć 2x więcej GTA$ i RP i tym samym wzbogacić zasoby klubu nocnego. Dla wielbicieli pościgów i urodzonych uciekinierów przygotowano potrójną premię za tryb adwersarza Gonitwa remix. Dotrzyjcie z obrońcami do strefy dezaktywacyjnej, nie zwalniając poniżej określonej szybkości albo bądźcie napastnikami i zatrzymajcie uciekiniera, a w zamian zgarniecie 3x więcej GTA$ i RP.

Declasse Scramjet na podium

gta
Declasse Scramjet

Kto nie ma szczęścia w kartach, ten może mieć szczęście na kole fortuny. Odwiedźcie Diamond Casino & Resort i sprawdźcie czy los wam sprzyja, bo oto na podium zawitał Declasse Scramjet. Pojazd, który jest ostatecznym dowodem na to, że największe wynalazki są wypadkami. Stylistyką nawiązuje do popularnej serii anime Speed ​​Racer z lat 60. XX wieku i wiodącego samochodu Mach Five. W standardowej ofercie jest niezwykle drogi, bo na Warstock cache & carry kosztuje od GTA$ 3 480 000 do GTA$ 4 628 400. Gdyby los się do was nie uśmiechnął, na pocieszenie pozostają do trafienia: gotówka, bonus RP, tajemnicze nagrody, żetony lub marne zniżki.

Zniżki w GTA Online

Rockstar w tym tygodniu zaoferował tak pokaźnie zniżki, że co niektórzy już nie będą narzekać na brak życia po godzinach. Do tego spore przeceny na drogie pojazdy bojowe, jak i luksusowe samochody – może znajdziecie inspirację do ich dalszego tuningu?

Nieruchomości w atrakcyjnej cenie

- 50% zniżki na Wytwórnie narkotykowe oraz fałszywych banknotów i dokumentów
- 50% zniżki na Kluby nocne
- 50% zniżki na Siedziby klubów motocyklowych

Obniżone ceny pojazdów

- 40% zniżki na Imponte Ruiner 2000 [Cena: GTA$ 2 592 000] dostępny na Warstock'u
- 40% zniżki na Pegassi Tezeract [Cena: GTA$ 1 695 000] dostępny w salonie Legendary Motosport
- 40% zniżki na Imponte Nightshade [Cena: GTA$ 351 000] dostępny w salonie Legendary Motosport
- 40% zniżki na samolot B-11 Strikeforce [Cena: GTA$ 2 280 000] dostępny na Warstock'u
- 40% zniżki na Överflöd Tyrant [Cena: GTA$ 1 509 000] dostępny w salonie Legendary Motosport
- 50% zniżki na Autobus imprezowy [cena: GTA$ 682 500] dostępny w salonie Southern San Andreas Super Autos

Korzyści z Twitch Prime

Gracze Grand Theft Auto Online, którzy posiadają połączone konta Rockstar Social Club z Twitch Prime lub dopiero dokonają przystąpienia do programu korzyści, otrzymają w tym tygodniu:

  • premię GTA$ 200 000 za zagranie w terminie od 25 czerwca do 1 lipca (nagroda zostanie wypłacona w ciągu 72 godzin). Łącznie można zgarnąć GTA$ 1 000 000, jeśli było się aktywnym graczem w każdym z trzech poprzednich tygodni, a także w obecnym. Jeśli utrzymacie serię bycia aktywnym graczem w każdym z czterech tygodni czerwca – na koniec promocji zostanie wam przyznany specjalny bonus kolejnych GTA$ 200 000.
  • Bezpłatny salon gier „U Pixel Pete’a” w Paleto Bay poprzez pełen zwrot kosztu zakupu (w ciągu 72 godzin)
  • 70% zniżki na kabriolet Declasse Mamba (za jedyne GTA$ 298 500)
  • 80% zniżki na samolot militarny V-65 Molotok (za jedyne GTA$ 720 000 lub GTA$ 957 600)

Warto załapać się na te i przyszłe korzyści i koniecznie zarejestrować się w programie. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem – Jak połączyć konto Social Club z Twitch Prime.

Próby czasowe

Lubicie wyścig z uciekającym czasem a stalowe nerwy i anielska cierpliwość to wasze domeny? Pobijcie wyzwania czasowe w dopuszczalnym czasie a otrzymacie GTA$ 100 000. Rockstar wyznaczył w tym tygodniu kolejne dwie miejscówki, będące placem zmagań dla śmiałków, którzy podejmą się poniższych wyzwań:

  • Próba czasowa – pojazdy lądowe: Kanion Ration
  • Próba czasowa RC BanditoKamieniołomy Davis Quartz

Milion co miesiąc

Rockstar rozdaje co miesiąc darmowe GTA$ 1 000 000 do 2021 roku graczom logującym się do GTA Online za pośrednictwem konsoli Play Station 4. Środki będą przelewane na rachunki w ciągu 72 godzin od wbicia na sesję. Cała akcja ma związek z przewidywanym na drugą połowę 2021 roku wydaniem ulepszonego i rozszerzonego Grand Theft Auto V na konsole nowej generacji Play Station 5, stąd bonus ma obowiązywać do czasu jej wydania. 

Poprzedni wpis
Darmowe pojazdy i bonusowe wyścigi bolidów z R88 na podium

Dodaj komentarz

Menu