Premie za sprzedaż, misje i tryb

Podczas drogi na kryminalny szczyt w Los Santos często obracacie się wśród prezesów i celebrytów, ale pamiętajcie też o ludziach, którzy pomogli Wam postawić pierwszy krok, bo od 16 kwietnia w Grand Theft Auto Online możecie zgarniać 2x więcej GTA$ i RP za wszystkie Misje od kontaktów. Odezwijcie się więc do starych kumpli – Lamara, Trevora, Martina, Geralda, Simeona, Lestera i Rona, zanim kalendarz wskaże 22 kwietnia.

GTA misjekontakt
Misje od kontaktów

Nie szukajcie daleko lukratywnych okazji, które omijają obszary legalności. Piraci drogowi na dwóch kółkach mogą w tym tygodniu również skorzystać z premii 50% i zarobić podwójną gotówkę za sprzedaż towaru z wytwórni marihuany. Nie zapomnijcie tylko, aby zwracać uwagę na funkcjonariuszy federalnych i biznesowych rywali z konkrecyjnego gangu.

Miejcie oko na prędkościomierzu, a drugie na lusterku wstecznym, bo w tym tygodniu tryb adwersarza Utrzymaj tempo jest potrójnie premiowany w GTA$ i punkty RP. Przeciwnicy nie śpią i zapewne zrobią wszystko, aby zrzucić was z podium.

Darmowe koszulki i bonżurka

GTA t shirt jacked
Darmowe ubrania do odblokowania

Zalogujcie się między 16 kwietnia a 22 kwietnia, aby odblokować w swojej garderobie dwie białe koszulki z logo Annis JPN i stylizowaną Bravado oraz otrzymać białą kurtkę dla palących z grafiką.

Ocelot Pariah na podium w kasynie

GTA pariah 1
Ocelot Pariah

Diamond Casino & Resort pełne jest rozrywek dla wszystkich. Przychodzicie tu się rozerwać, zabawić i obłowić, ale w tym prestiżowym miejscu nic tak nie wprawia w chwilową euforię jak zakręcenie kołem i trafienie pojazdu z podium. W tym tygodniu na wystawę w kasynie zajechał spersonalizowany Ocelot Pariah – zdaniem wielu najszybszy sportowy samochód w grze, wzorowany znacząco na Astonie Martinie Vanquishu Zagato, z serią miksów od Ferrari. Pariah dostępny jest również w Legendary Motosport w standardowej cenie GTA$ 1 420 000. Poza tym każdego dnia możecie raz zakręcić za darmo kołem fortuny, by zdobyć inne dostępne na nim nagrody – od gotówki i punktów RP przez specjalne zniżki i ubrania, aż po żetony i tajemnicze nagrody. Kto nie ma szczęścia w kartach, ten być może będzie miał szczęście… na kole fortuny.

Zniżki w GTA Online

Rockstar w tym tygodniu oprócz przecen na pojazdy zaproponował również, aby zmodyfikować szereg aut w bardzo przystępnej cenie u Benny’ego.

Obniżone ceny pojazdów i modyfikacji

  • 60% zniżki na egzotyczny hypercar Pegassi Zentrono w niezwykle okazyjnej cenie GTA$ 290 000
  • 60% zniżki na dwudrzwiowe coupé Ocelot Ardent za jedyne GTA$ 460 000
  • 40% zniżki na pomnik ludzkiego geniuszu Överflöd Tyrant dostępny w cenie GTA$ 1 509 000
  • 40% zniżki na Mammoth Hydrę – wojskowy odrzutowiec z możliwością pionowego startu i lądowania oferowany jest w tym tygodniu na Warstock cache & carry w cenie GTA$ 2 394 000 lub w cenie obniżonej do GTA$ 1 800 000
  • 50% zniżki na modyfikację zielony dym spod opon w Los Santos Customs i osobistych warsztatach pojazdów
  • 70% zniżki na ulepszenia niestandardowych pojazdów w salonie Benny’s Original Motorworks, na przykład: Progen Itali GTB (niestandardowy), Pfister Comet (Retro Custom), Annis Elegy RH8 (Retro Custom), Karin Sultan (RS), Truffade Nero (niestandardowe), Dewbauchee Spectre (niestandardowe)

Nieruchomość w atrakcyjnej cenie

  • 50% zniżki na Wytwórnię Marihuany oraz na jej ulepszenia: pracowników, wyposażenie, ochronę. Dodatkowo otrzymacie także zniżkę 50% zamawiając zasoby do wszystkich wytwórni swojego klubu motocyklowego, czyli na zasoby do meliny z kokainą, metaamfetaminą, marihuaną oraz wytwórni fałszywych banknotów i podrabianych dokumentów.

Próby czasowe

Pobijcie wyzwanie czasowe w optymalnym czasie a otrzymacie GTA$ 100 000.

  • Próba czasowa: Up-n-Atom
  • Próba czasowa RC BanditoDavis Quartz

Prezent gotówkowy

Jeżeli nadal nie skorzystaliście – zalogujcie się w kwietniu do Grand Theft Auto Online, a na wasze konto w Maze Banku trafi jednorazowy prezent od Rockstar Games w postaci GTA$ 500 000 w ciągu siedmiu dni.

Korzyści z Twitch Prime

Gracze Grand Theft Auto Online posiadający połączone konta Rockstar Social Club z Twitch Prime otrzymują w tym tygodniu 80% zniżki na czarterowe samoloty Buckingham Luxor i Buckingham Luxor Deluxe. Warto załapać się na te i przyszłe korzyści i koniecznie zarejestrować się w programie.

Poprzedni wpis
Tydzień lotniczy ze specjalnymi nagrodami
Następny wpis
Nowe misje od Geralda

Dodaj komentarz

Menu