Podwójne i potrójne premie

W tym tygodniu droga do chwały i pieniędzy prowadzi przez zapach benzyny i powietrze pełne palonej gumy. Niezależnie czy na waszej drodze gniewu stanie piłka bombowa czy czas potworów a wy zechcecie być mistrzami gry siejąc spustoszenie w heroicznej walce na zmianę, to od 11 do 17 czerwca każdy z trybów Areny Wojny oferuje 3x więcej GTA$, RP oraz specjalnych punktów na arenie.

Jeśli jednak uważacie się za zbyt poważnych, aby tak ryzykować – wskoczcie do zdalnie sterowanych zabawek, bo Rockstar Games zachęca graczy podwójną premią gotówkową i RP za wzięcie udziału w wyścigach RC Bandito oraz zaprasza do wsparcia Simeona w zleceniach Konfiskaty Premium Deluxe, za którą wynagrodzi was w 2x więcej GTA$ i RP. Nie dajcie się długo namawiać.

Pegassi Torero na podium w kasynie

GTA pegassi torrero
Pegassi Torero

Parafrazując klasyka: każdy szczęściu dopomoże każdy dzisiaj wygrać może… Pegassi Torero. Na podium w Diamond Casino & Resort zagościł pojazd będący kawałkiem historii, gdyż ogólną stylistyką przypomina najbardziej Lamborghini Countach wydanie z okazji 25-lecia, ale także nawiązuje światłami do kolekcjonerskich modeli Ferrari F40 oraz 328. Gdyby los do was się nie uśmiechnął, Pegassi Torero dostępne jest w również w salonie Legendary Motosport w standardowej cenie GTA$ 998 000. Na pocieszenie pozostają także do trafienia: gotówka, bonus RP, tajemnicze nagrody, żetony lub marne zniżki.

Nagrody za Wojny handlowe

Do 17 czerwca każdy, kto weźmie udział i wygra w Wojnach handlowych otrzyma gratisowo koszulki z logo: Brute, Bollokan i Chariot. Nie zmarnujcie okazji, aby jeszcze bardziej przepełnić swoją garderobę.

GTA koszulki

Milion co miesiąc do 2021

W nocy z czwartku na piątek Rockstar ogłosił rozgrzewającą wiadomość, iż będzie rozdawał co miesiąc darmowe GTA$ 1 000 000 do 2021 roku graczom logującym się do GTA Online za pośrednictwem konsoli Play Station 4. Środki mają być przelewane na rachunki w ciągu 72 godzin od wbicia na sesję.

Cała akcja ma związek z przewidywanym na 2021 rok wydaniem Grand Theft Auto V na konsole nowej generacji Play Station 5, stąd bonus ma obowiązywać do czasu jej wydania. Ulepszona i rozszerzona wersja gry będzie wzbogacona o nowe funkcje i treść. Rockstar deklaruje, że GTA V pozbędzie się szeregu usterek technicznych, zostanie ulepszona wydajność i efekty wizualne dobrze już znanej gry. Ma to przenieść graczy w piękniejszy i bardziej przejrzysty wymiar GTA V. Nowa samodzielna wersja GTA Online ma się ukazać w drugiej połowie 2021 roku i w założeniu ma być dostępna bezpłatnie wyłącznie dla PlayStation 5 przez pierwsze trzy miesiące.

Zniżki w GTA Online

Rockstar Games w tym tygodniu proponuje ciekawe zniżki na kosztowane rozwałki motoryzacyjne na Arenie wojny, ponieważ by zrobić na niej karierę potrzebny jest wam warsztat z wykwalifikowanym mechanikiem oraz garaż do przechowywania brutalnych maszyn i innych zmodyfikowanych pojazdów.

Nieruchmości w atrakcyjnej cenie

 • 50% zniżki na Warsztat przy Arenie wojny
 • 40% zniżki na Garaż przy Arenie wojny
 • 40% zniżki na Mechaników Areny wojny (Ekspert wojskowy oraz Mechanik Benny’s original motor works)
 • 40% zniżki na Ulepszenia pojazdów na arenę – wszystkie warianty: Apokalipsa, Szok przyszłości i Koszmar. W okazyjnej cenie będzie można nadać niszczycielskiego charakteru takim pojazdom jak: Bruiser, Brutus, Cerberus, Deathbike, Dominator, Impaler, Imperator, Issi, Sasquatch, Scarab, Slamvan, ZR380

Obniżone ceny pojazdów

 • 50% zniżki na muscle car Schyster Deviant – ten „genetycznie modyfikowany potwór” dostępny jest w salonie Legendary Motosport już za jedyne GTA$ 256 000
 • 35% zniżki na eleganckie Grotti Itali GTO, które oferowane jest w salonie Legendary Motosport w cenie GTA$ 1 277 250
 • 35% zniżki na zdalnie sterowany samochodzik RC Bandito dostępny w salonie Southern San Andreas Super Autos w cenie GTA$ 1 033 500
 • 35% zniżki na mini czołg RC z Invade and Persuade do kupienia na Warstock’u za cenę GTA$ 1 478 750

Próby czasowe

Lubicie wyścig z uciekającym czasem a stalowe nerwy i anielska cierpliwość to wasze domeny? Pobijcie wyzwania czasowe w dopuszczalnym czasie a otrzymacie GTA$ 100 000. Rockstar wyznaczył w tym tygodniu kolejne dwie miejscówki, będące placem zmagań dla śmiałków, którzy podejmą się poniższych wyzwań:

 • Próba czasowa – pojazdy lądowe: Vinewood Bowl – maksymalny czas ukończenia to 02:58.80
 • Próba czasowa RC BanditoLa Fuente Blanca

Korzyści z Twitch Prime

Gracze Grand Theft Auto Online, którzy posiadają połączone konta Rockstar Social Club z Twitch Prime lub dopiero dokonają przystąpienia do programu korzyści, otrzymają w tym tygodniu:

 • premię GTA$ 200 000, za zagranie w terminie od 11 do 17 czerwca (nagroda zostanie wypłacona w ciągu 72 godzin). Łącznie można zgarnąć GTA$ 1 000 000, jeśli było się aktywnym graczem w poprzednim tygodniu, w obecnym oraz wbije się na sesję w dwóch przyszłych tygodniach (między 18-24 czerwca oraz między 25 czerwca a 1 lipca)
 • Bezpłatny salon gier „U Pixel Pete’a” w Paleto Bay poprzez pełen zwrot kosztu zakupu (w ciągu 72 godzin)
 • 80% zniżki na Annis RE-7B (za jedyne GTA$ 495 000)
 • 70% zniżki na Pegassi Infernus Classic (za jedyne GTA$ 274 500)

Warto załapać się na te i przyszłe korzyści i koniecznie zarejestrować się w programie. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem – Jak połączyć konto Social Club z Twitch Prime.

Poprzedni wpis
Salony gier za pół ceny i bonusowe wyścigi kaskaderskie
Następny wpis
Darmowe pojazdy i bonusowe wyścigi bolidów z R88 na podium

Dodaj komentarz

Menu