Podwójne i potrójne premie

Tydzień szybkości zawitał do Grand Theft Auto Online. Rockstar zaproponował do 24 czerwca podwójne nagrody za udział w serii Wyścigów bolidów na torach w południowym San Andreas. Poczujcie się szalonymi ryzykantami, osiągając zawrotne prędkości rakietami ziemia-ziemia a otrzymacie w nagrodę 2x więcej GTA$ i RP. Branża przestępcza także nie próżnuje: wyzwania i zadania VIP-a zapewnią wam podwójne wypłaty, natomiast partnerzy i ochroniarze SecuroServ mogą liczyć na potrójne zarobki. Na odważnych czekają również premiowane Skoki spadochronowe. Dla wielbicieli swobodnego spadania deweloper gry w tym tygodniu przewidział nagrody w postaci 3x więcej GTA$ i punktów RP. Jest ryzyko, jest zabawa…

GTA speed week

Darmowe pojazdy i koszulka

Zalogujcie się do 24 czerwca, aby odblokować bezpłatną koszulkę z logo Coil USA, wyrażając przez to swój amerykański entuzjazm i uwielbienie dla kraju twórców Grand Theft Auto. A jeśli znajdziecie jeszcze wolne miejsca w swoich garażach to wiedzcie, że Rockstar w tym tygodniu zalał rynek Los Santos bezpłatnym asortymentem, proponując nabycie takich pojazdów jak:

  • motocykle Shitzu Hakuchou oraz Principe Nemesis
  • trójkołowy roadster BF Raptor
  • niestandardowy quad Nagasaki Hot Rod Blazer

Ocelot R88 na podium

Niemal niedopuszczony do ruchu – tak niegdyś określony bolid Ocelot R88 zawitał w tym tygodniu na podium w Diamond Casino & Resort. Ta kocia smukłość i furia krzywizn oraz poczucie, że dzięki niemu możecie zostawić resztę przeciwników za plecami – wszystko to sprawia, że nie trzeba nikogo zachęcać do zakręcenia kołem w poszukiwaniu tej odrobiny szczęścia i to zupełnie za darmo. Ocelot R88 inspirowany jest prawdziwym bolidem Lotus 97T.  Gdyby los się do was nie uśmiechnął, wyścigowy bolid z podium dostępny jest w również w salonie Legendary Motosport w cenie GTA$ 3 515 000. Na pocieszenie pozostają także do trafienia: gotówka, bonus RP, tajemnicze nagrody, żetony lub marne zniżki.

gta
Ocelot R88

Zniżki w GTA Online

Rockstar w tym tygodniu zaszczycił graczy okazałą przeceną na niezwykle pożądane w Los Santos nieruchomości, zaproponował także promocje na sportowe pojazdy, które rozbudzą fantazję nie jednego tuningowca oraz na bojowo wyposażone wehikuły do zabawy na sesji.

Nieruchomości w atrakcyjnej cenie

- 50% zniżki na Duże Magazyny specjalnych ładunków [Paczek]
- 40% zniżki na Biura prezesa
- 30% zniżki na modyfikacje Biura [sejf, mieszkanie, schowek na broń, wystrój, nazwę organizacji]

Obniżone ceny pojazdów

- 40% zniżki na Vapid Flash GT [Cena: GTA$ 1 005 500] dostępny w salonie Legendary Motosport
- 40% zniżki na Progen Italy GTB [Cena: GTA$ 713 400] dostępny w salonie Legendary Motosport 
- 40% zniżki na Coil Rocket Voltic [Cena: GTA$ 2 298 240 lub obniżona do GTA$ 1 728 000] dostępny na Warstock'u
- 30% zniżki na Ocelot Stromberg [Cena: GTA$ 2 070 477 lub obniżona do GTA$ 1 556 750] dostępny na Warstock'u

Korzyści z Twitch Prime

Gracze Grand Theft Auto Online, którzy posiadają połączone konta Rockstar Social Club z Twitch Prime lub dopiero dokonają przystąpienia do programu korzyści, otrzymają w tym tygodniu:

  • premię GTA$ 200 000, za zagranie w terminie od 18 do 24 czerwca (nagroda zostanie wypłacona w ciągu 72 godzin). Łącznie można zgarnąć GTA$ 1 000 000, jeśli było się aktywnym graczem w dwóch poprzednich tygodniach, w obecnym oraz wbije się na sesję także w przyszłym tygodniu między 25 czerwca a 1 lipca. Jeśli utrzymaliście serię czterech tygodni – na koniec promocji zostanie wam przyznany jeszcze dodatkowy bonus kolejnych GTA$ 200 000.
  • Bezpłatny salon gier „U Pixel Pete’a” w Paleto Bay poprzez pełen zwrot kosztu zakupu (w ciągu 72 godzin)
  • 70% zniżki na kabriolet Declasse Mamba (za jedyne GTA$ 298 500)
  • 80% zniżki na samolot militarny V-65 Molotok (za jedyne GTA$ 720 000 lub GTA$ 957 600)

Warto załapać się na te i przyszłe korzyści i koniecznie zarejestrować się w programie. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem – Jak połączyć konto Social Club z Twitch Prime.

Próby czasowe

Lubicie wyścig z uciekającym czasem a stalowe nerwy i anielska cierpliwość to wasze domeny? Pobijcie wyzwania czasowe w dopuszczalnym czasie a otrzymacie GTA$ 100 000. Rockstar wyznaczył w tym tygodniu kolejne dwie miejscówki, będące placem zmagań dla śmiałków, którzy podejmą się poniższych wyzwań:

  • Próba czasowa – pojazdy lądowe: Elektrownia
  • Próba czasowa RC BanditoParki Little Seoul

Milion co miesiąc

Rockstar rozdaje co miesiąc darmowe GTA$ 1 000 000 do 2021 roku graczom logującym się do GTA Online za pośrednictwem konsoli Play Station 4. Środki będą przelewane na rachunki w ciągu 72 godzin od wbicia na sesję. Cała akcja ma związek z przewidywanym na drugą połowę 2021 roku wydaniem ulepszonego i rozszerzonego Grand Theft Auto V na konsole nowej generacji Play Station 5, stąd bonus ma obowiązywać do czasu jej wydania. 

Poprzedni wpis
Promocje Areny wojny i milion co miesiąc
Następny wpis
Scramjet na podium i zniżki lepsze niż premie

Dodaj komentarz

Menu