Podwójne premie

Życie klubów na dwóch kółkach w GTA Online kręci się nie tylko wokół brutalnej broni, ryczących silników chopperów i skórzanych kurtek, ale przede wszystkim ich styl życia opiera się na cennej kontrabandzie. Dlatego od 7 maja do 13 maja Rockstar oferuje graczom podwójne premie za wszystkie misje sprzedaży towaru z wytwórni. Jeźdźcy na stalowych wierzchowcach będą mogli również dorobić się biorąc udział w Zleceniach klubowych, w których obowiązuje bonus 2x więcej GTA$ i RP.

Sprzedaż nielegalnego towaru i szemrane transakcje to nie jedyne propozycje zwiększenia dochodów. Rozerwijcie się w Wyścigach z transformacją stworzonych przez Rockstar, aby zyskać 2x GTA$ i RP. Wszyscy kierowcy będą mogli udowodnić swoją wszechstronność sterując samolotami, motocyklami, supersamochodami oraz innymi pojazdami specjalnymi w wymagających seriach wyścigów, dzięki którym zapewniają sobie podwójne nagrody.

Ciekawostką w tym tygodniu jest to, że Rockstar przygotował dwa prezenty dla graczy, dodając do ich ekwipunku za darmo: strój kosmity (w kolorze fioletowym i zielonym) oraz kij bilardowy. Ma to związek z dziwnymi wydarzeniami na sesjach dotyczącymi walk z kosmitami. Zalogujcie się do gry przed upływem 13 maja, aby odebrać przedmioty.

Coil Cyclone na podium w kasynie

GTA Coil cyclone
Coil Cyclone

Koło fortuny nie zawsze toczy się po naszej drodze… ale możliwe, że po ulicach Los Santos potoczycie koła darmowego pojazdu stojącego na podium w Diamond Casino & Resort, gdzie w tym tygodniu zagościł Coil Cyclone. Ten elektryczny hipercar łudząco przypomina chorwacki Rimac Concept One, a jego tylna sylwetka wzorowana jest na najszybszym drogowym aucie, jakie stworzył człowiek, czyli na Koenigsegg Agera. Gdyby wam szczęście nie dopisało, Coil Cyclone dostępny jest również w salonie Legendary Motosport w standardowej cenie GTA$ 1 890 000. Na pocieszenie pozostają także do wylosowania: gotówkabonus RPtajemnicze nagrodyżetony lub marne zniżki.

Zniżki w GTA Online

Rockstar Games w tym tygodniu ogłosił dość interesujące zniżki motocyklowe, obowiązkowo trzymajcie się tego klimatu, a przy okazji skorzystajcie z ciekawych przecen na jeden z dodatków w salonie gier oraz na zabójczo szybkie i luksusowe supersamochody.

Obniżone ceny pojazdów

  • 40% zniżki na Nagasaki Shotaro – neonowy motocykl rzucający zabójcze smugi światła w trybie Linia śmierci, dostępny w salonie Legendary Motosport w atrakcyjnej cenie GTA$ 1 335 000
  • 40% zniżki na Pegassi Tempestę – dwudrzwiowy supercar w cenie GTA$ 797 400 oferowany w salonie Legendary Motosport
  • 35% zniżki na Principe Lectro – ten uliczny wojownik nawiązujący do jednego z modeli Ducatii jest dostępny w salonie Legendary Motosport w standardowej cenie GTA$ 648 375 albo w obniżonej do GTA$ 487 500 (należy ukończyć napad Pacific standard)
  • 35% zniżki na Pegassi Torosa – czterodrzwiowy SUV dostępny już za jedyne GTA$ 323 700
  • 30% zniżki na Benefactora Kriegera – auto będące wizjonerskim połączeniem supermodelki z wybiegu i krwiożerczego wojskowego dyktatora dostępne jest w salonie Legendary Motosport w cenie GTA$ 2 012 500

Dodatek w atrakcyjnej cenie

  • 30% zniżki na Główny Terminal w salonie gier. Zasiądźcie przed centrum dowodzenia wszystkimi biznesami i nie marnujcie już więcej drogocennego czasu na uzupełnianie zasobów w wytwórni, bunkrze, zarządzenie klubem nocnym czy też na wycieczki do biura by namierzyć paczki i samochody. Wszytko będziecie mieli pod kontrolą, w zasięgu ręki, aby drobnostki nie zaprzątały wam głowy przy planowaniu napadów.
GTA terminal
Główny terminal w piwnicy Salonu gier

Majowa nagroda od Rockstar

Nie zapomnijcie zagrać w Grand Theft Auto Online w maju, żeby zakwalifikować się do otrzymania darmowego prezentu od Rockstar Games w postaci 500 000 GTA$. Nagroda automatycznie trafi na konto gracza w Maze Banku w ciągu siedmiu dni.

Próby czasowe

Pobijcie wyzwanie czasowe w optymalnym czasie a otrzymacie GTA$ 100 000.

  • Próba czasowa: Od wybrzeża do wybrzeża
  • Próba czasowa RC BanditoKanały Vespuci

Korzyści z Twitch Prime

Gracze Grand Theft Auto Online, którzy połączą swoje konta Rockstar Social Club z Twitch Prime otrzymają w tym tygodniu Bezpłatny salon gier „U Pixel Pete’a”w Paleto Bay poprzez pełen zwrot kosztu zakupu (w ciągu 72 godzin) oraz 80% zniżki na supersamochód Pfister 811 i 60% zniżki na króla latania bokiem, czyli na Declasse Yosemite Drift. Warto załapać się na te i przyszłe korzyści i koniecznie zarejestrować się w programie.

Poprzedni wpis
Wielkie czyszczenie Magazynów i laserowe zniżki
Następny wpis
GTA 5 za darmo i podwójna premia za bunkier

Dodaj komentarz

Menu