folder_openGTA 5, Poradniki

Program korzyści dla graczy GTA Online, którzy połączą swoje konta Social Club z aktywnym kontem subskrybenta Twitch Prime, powstał w lipcu 2019 roku wraz z ukazaniem się nowego dodatku do gry: Casino Diamond & Resort. Początkowo zachęcał jednorazową nagrodą w wysokości GTA$  1 250 000 za sam fakt przystąpienia do programu oraz oferował korzyści w postaci darmowego Penthouse’u w kasynie w wersji podstawowej (lub pełen zwrot kwoty zakupu). Zakładał także dodatkowe -10% na wszystkie zniżki oferowane w grze w każdym tygodniu oraz okazjonalne ekskluzywne zniżki na przedmioty premium w GTA Online.

Z upływem miesięcy korzyści były stale aktualizowane w ramach trwającego programu. Jeszcze do grudnia 2019 roku dostępny był w GTA Online darmowy Hangar Fort Zancudo 3499 oraz Bunkier Lago Zancudo lub pełnowartościowe zwroty kosztów ich zakupów (dla graczy, którzy zakupili te dodatki przed przystąpieniem do programu korzyści Social Club/Twitch Prime). Cotygodniowo pojawiały się rabaty na pojazdy sięgające nawet 85% obniżki. Dotyczyły zarówno pojazdów bojowych oferowanych na popularnym Warstock’u jak i super samochodów z salonów Motor Legendary Cars oraz Southern San Andreas Super Autos. Bywały także niezwykle atrakcyjne przeceny na Jacht oraz jego wyposażenie.

GTA GTAonline money

Aktualne korzyści z Twitch prime

Obecna oferta nadal zawiera duży szereg korzyści w grze dla miłośników Grand Theft Auto Online. Chociaż pewne bonusy z czasem się wyczerpują i ulegają zmianie, poniższe prezenty pozostają bezimienne. W ich skład wchodzą:

  • Jednorazowa premia GTA$ 250 000, czyli prezent powitalny przyznawany za rejestrację w programie Social Club x Twitch Prime. Oferowana jedynie graczom, którzy nie przystąpili do oferty od początku trwania programu, tj. od lipca 2019. Wypłacana po spełnieniu warunków maksymalnie do 7-10 dni.
  • każdorazowo 15% dodatkowego GTA$ przy zakupie kart gotówkowych Shark od wybranych sprzedawców (dystrybucja kart przez Rockstar Games i Amazon)
  • stała zniżka w grze w postaci dodatkowego -10% na wszystkie cotygodniowe przeceny

Wszystkie inne korzyści z tytułu tego programu oferowane są okresowo w GTA Online, na dzień dzisiejszy zalicza się do nich:

  • Bezpłatny salon gier „U Pixel Pete’a” położony w Paleto Bay. Możliwy jest także zwrot kosztów zakupu tej nieruchomości w ciągu 72 godzin, jeśli nabyło się ją przed przystąpieniem do programu
  • jednorazowy prezent GTA$ 1 000 000 dla każdego subskrybenta Twitch Prime, mającego połączone konto Social Club lub który dopiero dokona rejestracji. Środki wypłacane są graczom do 72 godzin. Oferta ważna do końca marca 2020
  • atrakcyjne zniżki na pojazdy sięgające od 60% do nawet 85 %, zmieniające się co tydzień lub co dwa tygodnie

Warunki otrzymania

Aby otrzymywać świadczenia musisz rzecz jasna przejść proces rejestracji, mieć założone konto na Twitchu oraz na Amazonie z subskrypcją prime, ale przede wszystkich powinieneś mieć konto Rockstar Games Social Club z dobrą opinią (bez zawieszenia banem), ukończyć misję samouczka w GTA Online, a w końcu zagrać przez co najmniej 30 minut, aby zostało zatwierdzone przystąpienie do programu korzyści. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie, podczas ładowania do każdej gry pojawi się komunikat potwierdzający, że otrzymałeś świadczenia Social Club x Twitch Prime.

Abonament prime i ciekawostka

Aby otrzymywać świadczenia i mieć dostęp do zawartości z tytułu programu korzyści, niezbędne jest posiadanie aktywnej subskrypcji. Abonament Prime oferowany jest na okres próbny 7 dni a po upływie tego czasu będzie naliczana opłata w wysokości 5,99 dolara z dostępem do prime wynoszącym 30 dni. Jednak z niewiadomych przyczyn część graczy, która połączyła konta, odebrała łup i anulowała subskrypcję przed upływem darmowego okresu próbnego – nadal może otrzymywać nagrody w grze GTA Online (oraz Red Dead Online).

Rejestracja – krok po kroku

1. Połączenie konta Social Club z kontem Twitch

  • Zaloguj się lub załóż nowe konto na Twitchu. Następnie poprzez zakładkę Łupy Twitch Prime wybierz zawartość dotyczącą GTA Online i kliknij Rozpocznij darmowy okres próbny. Zostaniesz przekierowany na specjalną stronę z opisem korzyści i najczęściej zadawanymi pytaniami. Aby kontynuować procedurę należy wybrać opcję Połącz konta, aby korzystać z łupów. Zostaniesz przeniesiony na stronę Rockstar Social Club.
  • Zaloguj się na swoje konto lub załóż nowe w witrynie Rockstar Social Club, gdzie postępując zgodnie z krokami połączysz swój profil z kontem Twitch, a także będziesz mieć przy okazji możliwość powiązania profilu social club z kontem na konsoli (Play Station i Xbox) oraz Steam. Jeśli wszystko przebiegnie pomyślnie obok każdego kroku wyświetli się zielony znacznik.

2. Wypróbowanie lub zakup abonamentu Prime

  • Aby przystąpić do okresu próbnego lub zostać subskrybentem Prime, po zalogowaniu na konto Twitch, wybierzcie w ustawieniach zakładkę Twich Prime i kliknijcie Wypróbuj Twitch Prime. Przekieruje was na witrynę Amazon Prime, gdzie zostanie wam zaoferowany 7-dniowy bezpłatny okres próbny (dla nowych użytkowników), aby kontynuować należy kliknąć Spróbuj Prime. Po wybraniu tej opcji, oraz kliknięciu kontynuuj, będziecie musieli zalogować się lub założyć konto na Amazon, w celu dodania karty płatniczej i wykupienia abonamentu Prime. Nawet gdy korzystacie z bezpłatnego okres próbnego, zostanie pobrana z waszego konta niewielka kwota kilku złotych, która wkrótce zostanie wam zwrócona. Postępujcie dalej zgodnie z instrukcjami, aby w kolejnym kroku połączyć konto Twitch z kontem Amazon. Jeśli nie zamierzacie kontynuować płatnej subskrypcji – anulujcie ją w terminie do 7 dni oraz usuńcie kartę z konta Amazon.

3. Odbiór łupu

Wróć ponownie na stronę główną Twitch i wybierz ikonkę z koroną o nazwie Łupy Twitch Prime. Znajdź zawartość dotyczącą nagrody w GTA Online, następnie kliknij w opcję Skorzystaj z oferty. Zostaniesz przekierowany znów na dedykowaną stronę. Ostatnim krokiem przystąpienia do programu korzyści będzie naciśnięcie na niebieski przycisk Odbierz teraz. Postępuj zgodnie z dalszymi instrukcjami.

4. Weryfikacja

Po wykonaniu powyższych czynności, odwiedź znów swoje konto na Twitchu, wejdź w opcję ustawienia oraz w zakładkę Połączenia, aby sprawdzić czy poprawnie dokonałeś łączenia konta Twitch z kontem Amazon. Po poprawnej weryfikacji wyświetlać się będzie komunikat jak na poniższym obrazku:

GTA twitch amazon

Dodatkowe korzyści

Program Twitch Prime zakłada także szereg innych nagród dostępnych w wielu grach. Unikalne przedmioty, niespodzianki, darmowe gry i dodatkowa zawartość. Wszystko to dostępne w zakładce Łupy Twitch Prime.

Poprzedni wpis
Diamenty w skarbcu i pojazd Bonda
Następny wpis
Walka zmechanizowana oraz Zion Classic

14 komentarzy. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Menu