folder_openGTA 5, GTA Online
comment0

Potrójnie premiowany tryb Walka Zmechanizowana

Ostatni będą pierwszymi. Każdy kawałek mapy GTA Online tym tygodniu stanie się wielkim polem bitwy. Skocz prosto w ogień wojenny, bo od 26 marca do 1 kwietnia obowiązuje 3x więcej gotówki i punktów RP w trybie Walka Zmechanizowana. Wyjście z opresji może być trudne bez dobrej strategii. Zatem jak najszybciej zdobądź najlepsze bronie oraz niszczycielskie pojazdy, by dysponować przeważającymi atutami na arenie walki i mknij przez mapę w duchu współpracy drużynowej. Tryb oferuje siedem map rozsianych po różnych zakątkach Los Santos.

GTA MotorWars GTAO AdversaryMode
Tryb adwersarza Walka Zmechanizowana

Nowe oznaczenia pojazdów

GTA oznaczenia

Gracze, którzy wbiją na sesję w dowolnym czasie w tym tygodniu, zostaną obdarowani przez Rockstar Games oznaczeniami „Kastety” do pojazdów: Mammoth Avenger oraz czołgu TM-02 Khanjali. Prezent będzie dostępny w warsztacie w Bazie, gdzie można modyfikować obydwa pojazdy.

Übermacht Zion Classic na podium w kasynie

GTA zion classic
Übermacht Zion Classic

Tęsknota za latami 80. to potężne paliwo a Zion Classic śmiga tylko na nim. Odwiedź lobby Diamond Casino & Resort i zakręć kołem fortuny, a być może pogrążysz się w nostalgii prowadząc sportowego klasyka (w samolubnym oznaczeniu) ulicami Los Santos. Dwudrzwiowy Übermacht Zion Classic jest wzorowany jest na dziele niemieckiej motoryzacji BMW M6 pierwszej generacji, stylistyką nawiązuje również do Sentinela Classica, pojazdu dobrze znanego w Grand Theft Auto V. Gdyby wam się nie poszczęściło, Zion Classic jest dostępny od ręki w salonie Southern San Andreas Super Autos w cenie GTA$ 812 000. Na pociesznie pozostaje także możliwość wydropienia GTA$, bonus punktów RP, tajemniczych nagród, ubrań i zniżek.

Zniżki w GTA Online

Najlepszym sposobem na wypranie brudnych pieniędzy zdobytych w grze jest zainwestowanie ich w pojazdy oraz nieruchomości. Rockstar Games w tym tygodniu oferuje pełen wachlarz zniżek, które zaciekawią niejednego poszukiwacza atrakcyjnych promocji. Od przecen na pojazdy bojowe i samochody aż po promocje na bazy i ich modyfikacje.

Obniżone ceny pojazdów

  • 60% zniżki na latające centrum operacyjne Mammoth Avenger oraz jego warsztat pojazdów bojowych. Podniebna forteca, dobrze znana graczom ratującym świat przed szalonym planem Avon Hertza w tryptyku misji Skok na koniec świata, dostępna jest w cenie GTA$ 1 915 000 lub w obniżonej do GTA$ 1 380 000 (należy ukończyć przygotowanie z kradzieżą Avengera przy okazji misji Problem Bogdana). Głównymi jego atutami jest możliwość pionowego startu oraz opcja włączenia autopilota. Samolot naszpikowano również w warsztat modyfikacji broni, eksperymentalne uzbrojenie i siejące zniszczenie wieżyczki.
GTA avenger
Mammoth Avenger
  • 50% zniżki na czołg TM-02 Khanjali w cenie GTA$ 1 925 175 lub w obniżonej do GTA$ 1 447 500 (należy ukończyć przygotowanie z kradzieżą czołgu Khanjali do misji Scenariusz końca świata)
  • 50% zniżki na szybki i zwinny Dewbauchee Vagner w cenie GTA$ 767 500
  • 50% zniżki na jednoosobowy plecak odrzutowy Mammoth Thruster w cenie GTA$ 1 828 750 lub obniżonej do GTA$ 1 375 000
  • 60% zniżki na niestandardowy Annis Elegy Retro w cenie GTA$ 361 600

Nieruchomości w atrakcyjnej cenie

Działania zbrojne wymagają planowania w bezpiecznym miejscu, dlatego przez cały najbliższy tydzień obowiązuje zniżka 50% na Bazy (dostępne do kupienia w witrynie Foreclosure Maze Bank) oraz 60% zniżki na ich renowacje.

Próby czasowe

  • Na szczyt góry Chilliad – maksymalny czas ukończenia 01:10.10
  • Próba czasowa RC Bandito: Cmentarz – maksymalny czas ukończenia 01:20.00

Korzyści z Twitch Prime

Dodatkowe 10% zniżki do powyższych przecen dla graczy GTA Online posiadających połączone konta Rockstar Social Club z Twitch Prime. Bezpłatny salon gier „U Pixel Pete’a” w Paleto Bay (lub pełen zwrot kosztu zakupu w ciągu 72 godzin) oraz 80% zniżki na biuro w Zachodnim Maze Banku i klub nocny w Mission Row.

Ostatnia szansa na nagrodę

Na wszystkich subskrybentów Twitch Prime wciąż czeka prezent od Rockstar w postaci bonusowego miliona wypłacanego na rachunek w Maze Banku. Konta zostaną zasilone w ciągu 72 godzin. Oferta obowiązuje do 31 marca 2020 roku.

Poprzedni wpis
Jak połączyć konto Social Club z Twitch Prime
Następny wpis
Premiowane serie Areny Wojny i próby czasowe

Dodaj komentarz

Menu