Tego się nie spodziewałem, że trafi mi się okazja kupna domeny gta.pl. Podczas transmisji live jeden z moich widzów poinformował mnie o ofercie sprzedaży tego adresu. Bez słowa namysłu zostałem właścicielem trójliterówki kojarzonej z serią gier Grand Theft Auto.

Domena gta.pl

GTA Arena War
GTA

Siedem lat po premierze GTA 5 na Playstation 3 i rok lub dwa przed ukazaniem się GTA 6 stoję przed zadaniem stworzenia polskiego serwisu informacyjnego w tematyce tej gry. Jako zagorzały gracz GTA online posiadam jakąś tam wiedzę ale chciałbym Was zaangażować w tworzenie społeczności GTA. Zatem jeżeli jest ktoś chętny do współtworzenia tego serwisu zapraszam do współpracy kontaktując się ze mnę przez GTA Forum. Poszukuję redaktorów do generowania treści, aktualności i poradników. Jestem pewny, że znajdzie się również dział pobierania modyfikacji i stanowiący o GTA Roleplay. W dniu kiedy piszę tego posta wygląd serwisu może nie jest atrakcyjny, to tak na początek, z czasem będziemy stronę modernizować żeby w przyjazdy sposób prezentował treści zamieszczane przez redakcję. Jestem otwarty na sugestie i pomysły przyczyniające się do zwiększenia komfortu korzystania z rosnącego na naszych oczach centrum wiedzy o najpopularniejszej produkcji Rockstar Games.

Praca dla gta.pl

Dla chcących współtworzyć ze mną portal oferuję pracę w redakcji tego serwisu. Poszukuję osoby piszące przejrzyste i ciekawe teksty o serii gier GTA. Mile widziane będą poradniki jak i teksty o nowościach i aktualizacjach w GTA Online oraz te ze świata Rockstar Games.

Co czwartek w GTA Online pojawia się nowa zawartość, nowe premie i bonusy, tryby i pojazdy. Osoba odpowiedzialna za informowanie naszych czytelników o cotygodniowych nowościach będzie musiała na podstawie informacji z Rockstar Newswire skomponować tekst zawierający ~600 słów wraz z grafikami. Materiał musi być poprawny stylistycznie i gramatycznie, w prosty sposób musi przekazać informacje o tym co wydawca gry przygotował dla graczy w tym tygodniu. Za tak przygotowanego wpis autor otrzyma wynagrodzenie …

30 zł za każde 600 słów!

Wynagrodzenie za pisanie tekstów dla naszego serwisu będzie wypłacane zaraz po opublikowaniu wpisu za pomocą Paypal, kuponem Paysafecard lub systemem donacji jeśli takowy autor posiada. Forma przekazania wynagrodzenia jest do ustalenia indywidualnie.

Zarobić będzie można też pisząc poradniki i wszelkiego rodzaju materiały w tematyce GTA które opublikowane będą na łamach serwisu. Stawka pozostaje ta sama 30 zł za 600 słów. Jeśli Twój artykuł będzie miał więcej słów to wynagrodzenie za niego będzie wyliczane zgodnie z tym przelicznikiem.

Jak zacząć zarabiać z gta.pl?

Nie ukrywam, że redaktora do pisania cotygodniowych nowości chcę mieć jednego. Takiego który zaraz po ukazaniu informacji na mediach Rockstar skomponuje posta i wrzuci go na łamy serwisu. Zdecydowaną osobę na to stanowisko chciałbym wyłonić do najbliższego czwartku 12 marca 2020 roku. Aby aplikować na to stanowisko wyślij mi na e-mail lub prywatną wiadomość na GTA Forum próbny wpis o dowolnej nowości z GTA Online. Taki redaktor oprócz swojego obowiązku pisania co czwartek o nowościach będzie również mógł zarobić więcej, pisząc poradniki, wieści ze świata GTA i inne materiały z tematyki. Za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie zgodnie ze wspomnianą stawką.

Pozostali redaktorzy którzy chcą prezentować swoje treści na tym serwisie również mogą wysyłać do mnie treści, zostaną one przejrzane a gdy ukażą się w serwisie ilość słów zostanie przeliczona a wynagrodzenie wypłacone. Dla najlepszych redaktorów przewiduję nagrody i bonusy. Będą to nagrody rzeczowe i bonusy pieniężne. Jeśli jesteś obeznany w GTA i chcesz zarobić czekam na twój próbny tekst.

Nie toleruję treści skopiowanych z innych serwisów piszących o GTA. Twój artykuł ma być unikatowy i przyjemny do czytania prezentując poprawną stylistycznie i gramatycznie zawartość. Każdy powinien zawierać zdjęcia i wyczerpywać zagadnienie.

Zaibatsu

Od 2002 w tej domenie był serwis stanowiący o GTA i nosił nazwę Zaibatsu. Zakończyli swoją działalność końcem maja 2008 roku.

Zaibatsu
Zaibatsu.pl

Redakcja z tamtego czasu bardzo prężnie pisała o każdej części gry z serii Grand Theft Auto. Z biegiem lat domena zmieniała właścicieli aby w 2020 roku przed premierą GTA 6 trafić w nasze ręce. Nie pozostaje nam nic innego aby kontynuować ten projekt i dorównać popularności z tamtego czasu.

Przyszłość gta.pl

Wraz z rozbudową serwisu i ustabilizowaniem systematycznych wpisów o nowościach będziemy rozwijać działa GTA Roleplay. Każdy twórca serwera na którym gracz odgrywa rolę w świecie Los Santos będzie mógł zaprezentować swój serwer. Pojawi się również działa z ekipami z GTA Online dla szukających kompanów do wspólnej gry na każdej platformie. Nie zawahamy się również stworzyć działa Download z modyfikacjami do GTA.

Nie będzie tutaj miejsca na cheaty i nie będzie tutaj forum. Tą funkcję świetnie spełnia GTA Forum.

Jeżeli masz jakieś propozycje, sugestie śmiało pisz w komentarzu lub kontaktują się ze mną.

Następny wpis
Zapowiedź GTA 6 już w marcu?

2 komentarze. Zostaw komentarz

  • Pierwszy komentarz 😉
    IMHO, ten projekt wydaje się mieć wszystkie cechy ku temu, by na stałe zaistnieć w świadomości polskiej społeczności graczy GTA. Autorom portalu życzę determinacji i sukcesów w realizacji wyznaczonego celu.

    Odpowiedz
  • Trzymam kciuki i życzę wielkich sukcesów, coś czuję że tu się rodzi NOWA SCENA polskiego GTA. Powodzenia

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Brak wyników.

Menu