folder_openGTA 5, GTA Online

Premia za bunkier

W tym tygodniu Handel Bronią zawładnie Los Santos. Dobra koniunktura na czarnym rynku militariami zapewnia do 11 marca 2 x GTA$ i RP. Odwiedźcie swoje bunkry i odpalcie dozbrojeniowe misje sprzedaży zgromadzonego towaru, na przekór Merryweather, policji i innym.

Zemsta smakuje najlepiej na zimno, podana na talerzu. Wybierzcie Serię Akcji w Bunkrze by również zasiać chaos pod ziemią, w chłodnych i krętych korytarzach bunkra a otrzymacie podwójną zapłatę w zamian za załatwienie wrogich graczy.

Nowy pojazd w GTA Online

Nagasaki Stryder GTA Online
Nagasaki Stryder

Szczęśliwa liczba to trzy. Nacieszcie się nowym trójkołowym Nagasaki Stryder, który właśnie wjechał do salonu Legendary Motosport. Sprażony słońcem piasek Vespucci Beach czy pustyni Grand Senora nabiorą dla was nowego znaczenia, bo przecież nie macie nic lepszego do robienia w Los Santos.

GTA Koszulki z logo Överflöd i Nagasaki GTA Online
Koszulki Överflöd i Nagasaki

Darmowe koszulki z logo Överflöd i Nagasaki za samo zalogowanie się do GTA Online. O gustach się nie dyskutuje. Odwiedźcie Los Santos by zapchać swoją garderobę dwiema kolejnymi koszulkami, będącymi wyrazem gustowania w skandynawskim bądź japońskim wzornictwie motoryzacji.

Pojazd na podium w Kasynie

GTA Överflöd Imorgon GTA Online
Zmodyfikowany Överflöd Imorgon

Mówi się, że szczęście sprzyja lepszym. Wy lepiej zajrzyjcie do Diamond Casino & Resort by szczęściu dopomóc a stworzycie sobie szansę na wygranie motoryzacyjnej perełki ze stajni Överflöd z oznaczeniem w pasy. Lub pocieszcie się wydropieniem GTA$, ubrań, RP, zniżek na rower i nie tylko.

Zniżki w GTA Online

Zaszalejcie na Warstock Cache & Carry, wydając ciężko zarobioną forsę, bo w tym tygodniu jest 35% zniżki na Mobline Centrum Operacyjne oraz renowacje i dodatki, Imponte Ruiner 2000, Declasse Scramjet, Karin Sultan RS oraz Rune Zhaba.

Dodatkowe 10% zniżki do przecen dla posiadaczy połączonych kont Socialclub z Twitch Prime. Bezpłatnie Salon gier U Pixel Pete’a w Paleto Bay (lub zwrot kosztu zakupu).

Poprzedni wpis
Event walentynkowy z diamentami w kasynie
Następny wpis
Potrójne premie i Nagasaki Shotaro

1 komentarz. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Menu