Podwójne i potrójne premie

Magazyny pękają w szwach? Półki uginają się już od towarów? A wy od dawna nie możecie się doczekać aż kilka ładnych milionów trafi na wasze konta? Ten koszmar może się nareszcie skończyć, ponieważ Rockstar w tym tygodniu zachęca do wielkiego czyszczenia magazynów, proponując 2x więcej GTA$ i RP za sprzedaż ładunków specjalnych (paczek) do 6 maja.

To nie koniec emocji i atrakcji przygotowanych przez Rockstar Games na najbliższy tydzień. Również wyścigi specjalne w Superserii sportowej San Andreas, czyli wyścigi RC Bandito, wyścigi Hotring oraz wyścigi Issi classic będą podwójnie premiowane. Wsiądźcie do klatki, chwytając za kierownicę i zmierzcie się z innymi graczami, nie zważając na ostrą jadę i koszenie szmalu na trasie.

Czas wykonać ruch rywalizując o cenne kosztowności i zgarnąć 3x GTA$ i RP za udział we wszystkich Wojnach handlowych, pojawiających się na sesji, co 15 minut. Wojny handlowe to wyjątkowa okazja do zdobycia odrobiny towaru dla swojego klubu nocnego. Jednak bądźcie czujni, bo rywalizacja o kontrabandę, uzbrojenie czy produkt robi się naprawdę gorąca, gdy tę samą okazję zwęszy inny gracz.

Majowa nagroda od Rockstar

Graj w Grand Theft Auto Online w maju, a otrzymasz jednorazowy prezent od Rockstar Games w wysokości 500 000 GTA$. Nagroda zostanie wypłacona na rachunek gracza w ciągu siedmiu dni po spełnieniu warunków.

Pegassi Reaper na podium w kasynie

Nie ma drogi do szczęścia, to szczęście jest drogą… a raczej to, co po niej może jeździć. Odwiedźcie Diamond & Casino Resort i przekonajcie się czy dopisze wam szczęście i staniecie się dumnymi posiadaczami kolejnego pojazdu z podium, na którym w tym tygodniu zagościł Pegassi Reaper – hipersamochód o zasięgu od zera do sześćdziesięciu w mruczeniu, szumie i ryku. Auto stylistyką wydaje się czerpać wpływ z Lamborghini Huracán. Dostępne jest również w salonie Legendary Motosport w podstawowej cenie GTA$ 1 595 000. Na pocieszenie pozostaje jak zwykle do wylosowania gotówkabonus RPtajemnicze nagrody, żetony lub marne zniżki.

GTA pegassi reaper
Pegassi Reaper

Zniżki w GTA Online

Rockstar Games oprócz tradycyjnych zniżek na pojazdy lądowe i powietrzne, proponuje, aby wasi wrogowie poczuli na sobie trochę wiązki laserowej i oferuje wam zniżki na futurystyczną broń, do tego zachęca graczy by wczuli się w beaty klubowych DJ’ów i stali się właścicielami nieruchomości, rozkręcając w Los Santos życie po godzinach.

Święto laserowej technologii

  • 40% zniżki na Laserowe uzbrojenie, czyli na na Up-N-Atomizera, Piekielnego kosiarza oraz Wdowi strach. Laserowa technologia zawsze robi wrażenie – niezależnie czy przyczepi się ją do głowy rekina czy wyposaży się w nią stanowisko Dj’a – służy do olśnienia i rozrywki w równym stopniu, tak samo jak kosmitom jako śmiercionośna broń.
GTA laser tech
Broń laserowa: Up-n-atomizer, Piekielny kosiarz, Wdowi strach

Obniżone ceny pojazdów

  • 35% zniżki na Pegassi Opressor – skrzydlaty motocykl z dopalaczem rakietowym dostępny jest na Warstock Cache & Carry już w cenie GTA$ 1 722 500
  • 40% zniżki na myśliwiec B-11 Strikeforce oferowany na Warstock Cache & Carry w atrakcyjnej cenie GTA$ 2 280 000
  • 60% zniżki na wyścigowy Declasse Hotring Sabre dostępny w salonie Southern San Andreas Super Auto za jedyne GTA$ 332 000

Nieruchomość w atrakcyjnej cenie

  • 40% zniżki na Kluby nocne. Rozkręćcie zatem swój klub, zdobądźcie nagłośnienie, wybierzcie wystrój i zarezerwujcie występy DJ-ów, a klienci będą walić drzwiami i oknami. Następnie nie ruszając się z fotela stwórzcie sieć przestępczą w podziemnym magazynie, gromadząc cenną kontrabandę z posiadanych wytwórni dzięki wsparciu zespołu techników

Próby czasowe

Pobijcie wyzwanie czasowe w optymalnym czasie a otrzymacie GTA$ 100 000.

  • Próba czasowa: Dolina Tongva
  • Próba czasowa RC BanditoPlac Budowy II

Korzyści z Twitch Prime

Gracze Grand Theft Auto Online, którzy połączą swoje konta Rockstar Social Club z Twitch Prime otrzymają w tym tygodniu Bezpłatny salon gier „U Pixel Pete’a” w Paleto Bay poprzez pełen zwrot kosztu zakupu (w ciągu 72 godzin) oraz 80% zniżki na supersamochód Pfister 811 i 60% zniżki na króla latania bokiem, czyli na Declasse Yosemite Drift. Warto załapać się na te i przyszłe korzyści i koniecznie zarejestrować się w programie.

Poprzedni wpis
Nowe misje od Geralda
Następny wpis
Motocyklowe premie oraz Coil Cyclone

Dodaj komentarz

Menu