Potrójne i podwójne premie

Znudzeni biznesami poszukujecie innych, w miarę ciekawych sposobów na zdobycie gotówki w Grand Theft Auto Online? Jeśli tak to Rockstar w tym tygodniu wychodzi wam naprzeciw, zachęcając do udziału w trybach, wydarzenia i zadaniach. Do 27 maja możecie zdobyć 3x więcej GTA$ i RP uczestnicząc w Wydarzeniach na sesji swobodnej lub wskakując do trybu adwersarza Gonitwa Remiks. Natomiast lotniczy tryb Powietrzny Kurier, jak i misje odpalane z terminala w Mobilnym Centrum Operacyjnym będą nagradzały graczy w 2x więcej GTA$ i RP. Może to dodatkowa motywacja, by wsiąść do wybuchowej bryki lub pozbyć się pośredników, samodzielnie dostarczając samolotem towar albo konkurować z innymi graczami o zaszczyty na sesji.

Milion za Zadania dnia

Rockstar Games znów ogłosił specjalną premię za wykonanie wyzwań dziennych w Grand Theft Auto Online. Za ukończenie dowolnych 10 Zadań Dnia przed upływem 27 maja, gracze mają otrzymać automatycznie dodatkowy bonus w postaci GTA$ 1 000 000 (i przy okazji 1000 punktów RP).

Bezpłatnie w tym tygodniu

GTA jockcranley 1
Strój Jocka Cranleya (motocykl dostępny osobno)

Wbijcie na sesję w tym tygodniu a otrzymacie za darmo od Rockstar: wyrzutnię fajerwerków i bezpłatne fajerwerki oraz zupełnie darmowe oznaczenia do Mobilnego Centrum Operacyjnego (Gwiazdy i pasy, Orli szpon, Flaga z orlim szponem, Walka o wolność). Odblokujcie także niebieski strój Jocka Cranleya, grając w Grand Theft Auto Online do 27 maja, bo nie ma kariery bardziej amerykańskiej niż odważny kaskader.

Wóz półgąsienicowy Bravado na podium w kasynie

W tym tygodniu w lobby Diamond Casino & Resort zawitał cud amerykańskiej inżynierii z wojskowym sznytem, czyli Wóz półgąsienicowy Bravado. Zakręćcie kołem fortuny i sprawdźcie czy los wam sprzyja. Pojazd z podium w terenie radzi sobie niczym czołg, ale ma w sobie cechy ciężarówki: wygodną kabinę, łatwość sterowania… i dużo świeżego powietrza dla szaleńca na tyłach z ciężkim karabinem maszynowym. Wóz półgąsienicowy można modyfikować w warsztacie pojazdów w Mobilnym Centrum Operacyjnym, ulepszając go w miny zbliżeniowe lub poczwórne działka odłamkowe. Gdyby wam szczęście nie dopisało – wóz czeka na was na Warstock’u w standardowej cenie GTA$ 1 695 000 lub GTA$ 2 254 350. Na pocieszenie pozostają jak zwykle do trafienia: gotówka, bonus RP, tajemnicze nagrody, żetony lub marne zniżki.

GTA halftruckbravado
Wóz półgąsienicowy Bravado

Zniżki w GTA Online

Rockstar Games w tym tygodniu oferuje zniżki lotnicze, zachęcając do kupna lub ulepszenia swoich hangarów, a przy tym zachęca dość wysokimi zniżkami na bojowe statki powietrzne i pojazdy. Nie zapomina o wielbicielach luksusu i przecenia jachty, a także prestiżowe samochody.

Obniżone ceny pojazdów

 • 40% zniżki na Jachty – do czego przydaje się Jacht w GTA Online? Odpowiedź brzmi – by czuć się bogatym.
 • 40% zniżki na ekskluzywny Truffade Thrax – odpowiednik Bugatti Chiron dostępny w salonie Legendary Motosport w atrakcyjnej cenie GTA$ 1 385 000
 • 40% zniżki na Declasse Scramjet dostępny na Warstock cache & carry w cenie od GTA$ 2 088 000 do GTA$ 2 777 040
 • 40% zniżki na czołg TM-02 Khanjali dostępny na Warstock cache & carry w cenie od GTA$ 1 737 000 do GTA$ 2 310 210
 • 50% zniżki na BF Buggy Ramp – ciekawej konstrukcji pojazd wzorowany na Flip Carze z filmu Szybcy i wściekli 6, ścinający wszystko, co spotka na swojej drodze, jest dostępny na Warstock cache & carry w cenie od GTA$ 1 200 000 do GTA$ 1 596 000
 • 50% zniżki na Mammoth Patriot Stretch – limuzyna w wersji Hummer H2 dostępna jest w salonie Southern San Andreas Super Autos już od GTA$ 230 000 do GTA$ 305 900
 • 50% zniżki na helikopter szturmowy Buckingham Akula dostępny na Warstock cache & carry w cenie od GTA$ 1 392 500 do GTA$ 1 852 025
 • 50% zniżki na bombowiec Volatol – samolot militarny dobrze znany graczom z przygotowań do Scenariusza końca świata, dostępny na Warstock cache & carry w cenie od GTA$ 1 400 000 do GTA$ 1 862 000

Nieruchomość w atrakcyjnej cenie

 • 50% zniżki na Hangary (Hangar A17 oraz Hangar 1 w Los Santos International Airport, a także Hangar 3499, Hangar 3497, Hangar A2 w bazie wojskowej Fort Zancudo)
 • 50% zniżki na modyfikacje i dodatki w Hangarze, czyli na styl, kolory oświetlenia, wzór podłogi, wystrój biura w hangarze, pomieszczenie mieszkalne, warsztat modyfikacji pojazdów lotniczych

Majowa ka$a od Rockstar

Jeśli jeszcze nie skorzystaliście – nie przegapcie lukratywnej okazji i zagrajcie w Grand Theft Auto Online w maju, żeby zakwalifikować się do otrzymania darmowego prezentu od Rockstar Games w postaci 500 000 GTA$. Nagroda trafi na konto gracza w Maze Banku w ciągu siedmiu dni.

Próby czasowe

Pobijcie wyzwanie czasowe w dopuszczalnym czasie a otrzymacie GTA$ 100 000.

 • Próba czasowa: Route 68
 • Próba czasowa RC BanditoPlac Budowy I

Korzyści z Twitch Prime

Gracze Grand Theft Auto Online, którzy posiadają połączone konta Rockstar Social Club z Twitch Prime lub dopiero dokonają przystąpienia do programu korzyści, otrzymają w tym tygodniu:

 • prezent 200 000 GTA$ za zalogowanie się do w Grand Theft Auto Online w dowolnym momencie przed upływem 27 maja (nagroda zostanie przyznana i wypłacona na rachunek gracza w ciągu 72 godzin)
 • Bezpłatny salon gier „U Pixel Pete’a” w Paleto Bay lub pełen zwrot kosztu zakupu (w ciągu 72 godzin)
 • 80% zniżki na amfibijny samolot Mammoth Tula
 • 60% zniżki na samochód rapera Grotti Furia

Warto załapać się na te i przyszłe korzyści i koniecznie zarejestrować się w programie. Zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem – Jak połączyć konto Social Club z Twitch Prime.

Poprzedni wpis
GTA 5 za darmo i podwójna premia za bunkier
Następny wpis
Tydzień Weeny Issi i nowe zniżki w GTA Online

1 komentarz. Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Menu